Ахтем Чийгоз: Влада має захистити політв’язнів у Криму

Питання деокупації Криму і захисту громадян України в окупації об’єднує український парламент. Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність», політв’язень Кремля Ахтем Чийгоз з трибуни парламенту.

«Все, що пов’язано з Кримом, його деокупацією, тим станом, в якому знаходяться наші громадяни в Криму – під постійним тиском репресій, терору з боку злочинця держави-терориста Російської Федерації, все це нас об’єднує», – сказав Чийгоз.

«Там на нашій території проходять так звані суди, вони кожного дня над нашими громадянами. Владі необхідно зараз взяти під особливий контроль справу Нарімана Джеляла та інших політв’язнів, організувати співпрацю всіх адвокатів для захисту і надати допомогу родинам», – додав представник «Європейської Солідарності».

Він закликав реалізувати допомогу родинам там само, як це було в ситуації зі справою моряків. «Обов’язково скоординувати і тиснути на Росію», – сказав народний депутат.

«Синергія, про яку ми багато кажемо, над цим треба працювати, щоб тиск міжнародних партнерів і нашої держави дав результат якомога швидше», – резюмував Чийгоз.