Софія Федина: головне завдання Безуглої у ТСК по «вагнергейту» – тягнути час і зривати свідчення екс-начальника ГУР Бурби

Очільниця псевдо-ТСК по «вагнергейту» Безугла має установку шукати спосіб, як не продовжити засідання комісії і зривати свідчення екс-начальника ГУР Бурби. Про це сказала в коментарі журналістам народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина.

«Я була присутня на попередньому засіданні ТСК, чекала продовження засідання саме сьогодні. Словам Безуглої не можна вірити від слова взагалі», – сказала Федина.

«Про це свідчать факти. Вона  розказує, що ми як депутати опозиції увірвалися на минуле засідання ТСК. Я особисто зайшла в приміщення ТСК за особистим запрошенням Мар’яни Безуглої, оформила допуск до державної таємниці. І саме вона зробила все, щоб ми були присутні на засіданні ТСК. Тому всі її розмови про вривання є абсолютно дикі», – додала вона.

Федина повідомила, що сьогодні Мар’яна Безугла заявила, що депутати від опозиції нібито увірвались на засідання ТСК і скомпрометували секретну кімнату. «Ми заходили через спецперевірку, ми заходили, здаючи мобільні телефони, і ми не виходили з цієї кімнати. Натомість був один член ТСК, який виходив кілька разів і заходив під час засідання. Хотілося б, щоб Безугла своїх членів ТСК для початку перевірила на предмет можливого зливу інформації», – наголосила депутатка.

Софія Федина також зазначила, що сьогоднішнє засідання ТСК було призначено в приміщенні, що не відповідає вимогам спецперевірки. «Отже передбачалося, що ми або не дочекаємося, або знайдеться якась причина, щоб сказати, що засідання не може відбутися і вона оголошує перерву. Що і сталося. Безугла оголосила, що вона має відповіді з різних відомств, чи маємо ми як не члени ТСК, але народні депутати з допуском до державної таємниці право бути на засіданні. Вона зачитала багато витягів із Закону про розвідку, нібито листи з ГУ розвідки МО, жодного з листів ми не побачили. На вимогу показати нам офіційні документи вона сказала, що не уповноважена взагалі з нами говорити і нам відповідати. Вона оголосила перерву до наступного засідання, коли вона знайде якесь приміщення, звичайно щоб там не було членів від опозиції, зокрема «Європейської Солідарності» та «Голосу», – зауважила Федина.

При цьому вона зазначила, що народний депутат, який має допуск до державної таємниці згідно з Законом про статус народного депутата, має право бути присутнім на будь-якому засіданні органу, який має стосунок до Верховної Ради.

«Впевнена, що Мар’яна Безугла мала спецустановку шукати спосіб, як не продовжити засідання як таке, за участю чи без участі депутатів не членів ТСК.  Її головне завдання – затягнути час, її головне завдання – не дати Бурбі сказати правду, як і що відбувалося під час так званих спецзаходів чи спецоперації», – наголосила Федина.

Софія Федина нагадала, що брехня щодо «вагнергейту» триває вже понад рік. «Вони казали взагалі, що спецоперації не існує, а тепер раптом вони щось там розглядають. Тому слідкуємо за науковою фантастикою Мар’яни Безуглої», – додала Федина.