«До «слуг» почало доходити, який кримінал вони наголосували», – Герасимов про «ухвалення» закону Зеленського

«Європейська Солідарність» підготувала заяви до НАБУ і ДБР про вчинення кримінального правопорушення при голосуванні за так званий закон про олігархів. Про це співголова фракції «Європейської Солідарності» Артур Герасимов наголосив під час включення на телеканалі «Прямий».

«Сьогодні відбулася нарада під головуванням спікера парламенту Дмитра Разумкова. На якій, серед іншого обговорювалося і те, що сталося в парламенті у четвер-п’ятницю, коли за допомогою криміналу був зламаний парламентаризм», – наголосив народний депутат.

«Ми не говоримо зараз про закон, ми говоримо зараз про те, що в будь-якому парламенті, будь-який представник народу має право виголошувати свою думку. І це не просто думка. За ту чи іншу партію голосували мільйони людей. І саме це було зламано у четвер»,- акцентував Артур Герасимов.

«Вже, навіть, до слуг починає доходити який кримінал вони накоїли», – додав він.

«Ми вже поінформували колег по парламенту, керівників фракцій, керівництво парламенту, що ми підготували заяви про вчинення кримінально правопорушення до НАБУ, до ДБР. І ближчими днями ці заяви будуть подані до цих правоохоронних органів», – сказав народний депутат.

«Через те, що були вчинені кримінальні дії, при чому досить безглузді дії, ситуація заведена в тупик. І те, що сталося у п’ятницю, коли головуючий на засідання звернувся до звичайних працівників парламенту виправити цей закон, уявіть собі, він звернувся до звичайних працівників, аби виправити те, що проголосував парламент. Цією дією, звичайних працівників парламенту, було закликано до виконання злочинного наказу. Адже, якщо зараз будь-який працівник виправить те, що проголосував парламент і поставить там свій підпис, він також підпаде під кримінальне переслідування», – наголосив політик.

«Те, що відбулися, це не просто порушення регламенту. Сталася кримінальна дія, вчинок, злочин, яким було нанесено дуже серйозного удару по парламентаризму», – резюмував представник «Європейської Солідарності».