«Європейська Солідарність» відзначила патріотичним автопробігом день міста Мелітополя Запорізької області

«Європейська Солідарність» організувала патріотичний автопробіг з нагоди дня міста Мелітополя.

Перед початком автопробігу партійців та учасників заходу із Днем міста привітала голова Мелітопольської міської організації партії, депутатка Запорізької обласної ради Лєйла Ібрагімова: «День міста об‘єднує нас навколо історії краю і родин. Ми різні: за походженням, віросповіданням, діяльністю… У кожного свій шлях. Хтось тут народився, для когось Мелітополь став рідною домівкою через різні обставини, але найголовніше: він є саме тим місцем, де ми будуємо своє сьогодення, розбудовуємо своє майбутнє. Вірю, що в душі кожного мелітопольця живе любов до рідного міста» – сказала Лейла Ібрагімова.

Святковий автопробіг від «Європейської Солідарності» стартував від Північного виїзду з міста. По всьому місту проїхала колона з 18 автомобілів із прапорами України, «Європейської Солідарності» та кримськотатарського народу.

Вже під час маршруту до автопробігу активно долучались містяни-автомобілісти.

Підтримати мелітопольських колег завітали депутати від «Європейської Солідарності» в Енергодарі на чолі з головою фракції в Енергодарській міській раді Євгеном Пановим.

Закінчилося дійство на центральній площі міста – на площі Перемоги. Учасники розтягнули прапор України і заспівали гімн разом із гостями автопробігу.

«Ми в черговий раз довели, що Мелітополь – це Україна, а «Європейська Солідарність» – це сильна команда, яка надалі ставатиме ще потужнішою. Дякуємо, всім хто сьогодні зміг виділити кілька годин та приєднатися до нас. Раді бачити наших однопартійців з Енергодару, а також представників кримськотатарського народу. Розуміємо, що наша сила в єдності. Попереду в нас багато роботи, але наша віра в перемогу і наше завзяття обов’язково призведуть до результату! Віримо, що головні перемоги в нас ще попереду. Слава Україні!», – підвела підсумок голова фракції «Європейської Солідарності» в Мелітопольській районній раді Людмила Шведюк.