Олександр Скорик про перейменування проспекту Григоренка: Повалили Леніна – повалимо Жукова

Патріоти Харкова не дозволять повернути проспекту Григоренка назву на честь радянського Маршала Жукова. Про це написав голова фракції «Європейська Солідарність» в Харківській обласній раді Олександр Скорик на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Повалили Леніна – повалимо Жукова. Саме з таким гаслом наша команда та патріотична громадськість Харкова вийшла на протестну акцію щодо чергового перейменування проспекту Петра Григоренка на ім’я Маршала Жукова», – зазначив він.

«В угоду «п’ятій колоні» Харківська міська рада вже втретє робить таке перейменування і «Європейська Солідарність» системно займається тим, що бореться з незаконними діями міської влади. Наголошую, Другий апеляційний адміністративний суд Харкова жодного разу не задовольнив апеляційні скарги ХМР щодо даного питання, і сьогодні суд знову опинився на боці патріотичних харків’ян та закону про декомунізацію», – додав Скорик.

Представник «Європейської Солідарності» нагадав, що 28 вересня 2014 року в Харкові повалили пам’ятник Леніну.

«Дуже символічно, що це судове засідання відбулося 28 вересня, адже саме цього дня в Харкові на майдані Свободи було повалено найбільший в Україні символ комуністичного тоталітарного режиму. 7 років тому харків’яни довели, що наша країна буде боротися з комуністичним минулим. Повалили Леніна – повалимо Жукова», – наголосив він.

Зазначимо, що 28 вересня у Другому апеляційному адміністративному суді Харкова відбувся розгляд апеляційної скарги Харківської міськради на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 10 червня 2021 року по справі про перейменування проспекту Григоренка.