Порошенко закликав підтримати на виборах голови Липовецької ОТГ Василя Авраменка: воїн і педагог, який захищав державу і збудує європейську громаду

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко приїхав у Липовець на Вінниччині, щоб особисто підтримати на виборах голови громади відомого педагога, активіста, учасника війни проти російської агресії Василя Авраменка. Порошенко наголосив: Василь Авраменко – це людина, яка спрямована у майбутнє і збудує європейську громаду у рідному Липовці.

«Василь – унікальна людина. Кандидат у майстри спорту по самбо. Людина, яка підготувала чемпіонів з рукопашного бою Європи, України. Людина, яка працює вчителем – але вчителем з великої літери. Він – директор школи, яку дуже люблять і батьки, і учні. Він людина, яка зорієнтована на майбутнє. Але в 2015 році, коли була чергова хвиля мобілізації, Василь кинув все і пішов на фронт, бо там вирішується доля держави», – говорить п’ятий Президент.

«Він народився і виріс на території Липовецької громади. Нам не треба там «парашутистів». І його дуже боїться влада», – констатує Порошенко.

За словами Порошенка, щоб не допустити Василя Авраменка до виборів, його викликали на військові збори. «Василь каже – я піду, питань немає. Він пройшов збори. Обласна організація «Європейської Солідарності» і місцева його висунули. Він повернувся ще більш переконаний, що треба брати на себе відповідальність за долю власної громади. Його дуже підтримують люди. І побачивши це, влада пішла далі», – зауважив Порошенко.

«Сьогодні вона зареєструвала «парашутиста», який є повним тезкою нашого Василя, пише в анкеті, що він його «старший брат», з тим самим іменем Василь», – розповідає лідер «ЄС».

«Про ці ганебні дії влади буде знати вся Україна. Вони бояться Василя. Бояться не тільки тому, що він майстер рукопашного бою, авторитетний вчитель і директор, лідер громади. Бояться й тому, що він йде від «Європейської Солідарності», – наголошує лідер партії.

«Вперше в нас на липовецькій землі – п’ятий Президент України. Липовецька ОТГ – це громада чудових людей, професійних вчителів, медиків, чудових спортсменів, культурних діячів. Врешті решт у нас в громаді проводив свою діяльність і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви Василь Липківський» – говорить Василь Авраменко. «У нас чудова громада, з чудовими підприємцями, господарями, які наповнюють бюджет, дають роботу людям. Це дає мені сили йти на цю політичну битву», – говорить Авраменко.

«Якщо ви мене захочете зігнути в дугу, то вона може бути тільки високовольтна», – перефразував Василь Авраменко відому поезію Ліни Костенко.

Петро Порошенко зазначив: прямий зв’язок між майбутнім лідером громади і фракцією «Європейська Солідарність» як парламентським спецназом у Верховній Раді забезпечить швидке проходження ініціатив і захисту інтересів громади.

«Василь – це саме той кандидат, якого сьогодні потребує українська влада, громада, децентралізація», – резюмує п’ятий Президент України.