Депутати «Європейської Солідарності» Донеччини вимагають вжити термінових заходів для забезпечення «13-ої пенсії» пенсіонерам

Депутати «Європейської Солідарності» в Краматорській міській раді закликали владу забезпечити виплату 13-ої пенсії. Про це під час пленарного засідання заявила депутатка «Європейської Солідарності» Ангеліна Шостак.

«Через непрофесійні дії державної влади соціальне становище людей пенсійного віку суттєво погіршилося. Насамперед, це стосується штучно скорочених категорій, які мають право на отримання субсидій. Попри інфляцію, постійне зростання тарифів і цін на найнеобхідніше, влада урізає субсидії та відмовляє в допомозі людям, які її потребують», – сказала вона.

«Закликаємо центральну владу здійснити у листопаді 2021 року виплату «13 пенсії» пенсіонерам, пенсія яких нижче середньої, тобто нижче 3866,8 грн. Для забезпечення цих виплат необхідно використати частину коштів, отриманих від МВФ на подолання наслідків пандемії. Ці кошти мають піти людям, а не близькому до влади бізнесу», – наголосила Ангеліна Шостак.