Іванна Климпуш-Цинцадзе: за Зеленського вибори перетворюються на клоунаду, далеку від демократичності і прозорості

Спосіб в якій проводили довибори на 87- му окрузі і спікеріада в парламенті дають підстави опозиції сумніватися в можливості проведення чесних і прозорих виборів у країні. Про це народна депутатка від «Європейської Солідарності», голова комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе наголосила з трибуни Верховної Ради.

«Ми звичайно будемо підтримувати проєкт постанови про призначення позачергових виборів. Але є всі підстави сумніватися, що в Україні буде збережена реальна система прозорих, демократичних виборів. Це вже довела ситуація на 87- му окрузі. Всі підстави для сумніву є також і в тому, як проходить сьогодні спікеріада в стінах парламенту, яку ви перетворюєте на клоунаду», – наголосила представниця «Європейської Солідарності».

«Колеги, ви слідуєте словам президента Зеленського, який продовжує брехати всій країні, якій продовжує порушувати закон і Конституцію, починаючи від того, як він дочасно припинив повноваження парламенту 8-го скликання. Який продовжує насаджувати автократичний режим в Україні. Який продовжує вашими руками знищувати демократію і парламентаризм в Україні. Тому що, сьогодні, зміна спікера – це не про прізвище Разумкова, це про заперечення будь-якої іншої думки відмінної від вашої. Так не буває»,- звернулась народна депутатка.

«Партія, яка буває при владі, колись опиняється в меншості, або в опозиції. Коли ви говорите, що хочете змінити регламент саме в такий спосіб, щоб він відповідав нібито політичній реальності, ви справді хочете підмінити поняття парламентаризму і зруйнувати його. Ще є час зупинитися, є час і можливість слідувати парламентським процедурам. Є ще час і можливість засудити офшорні оборудки Коломойського разом із Зеленським. Є ще час і можливість перестати зраджувати вашим виборцям», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.