Ірина Геращенко: вимагаємо відсторонити Третьякову від засідань і зняти з посади голови комітету, це повна моральна деградація

Керівники парламентських фракцій вимагають зняти Галину Третьякову з посади голови комітету з питань соціальної політики і захисту ветеранів. Про це повідомила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«Якась повна моральна деградація. Голова комітету соціальної політики Галина Третьякова написала в партійному чаті слуг слова радості щодо смерті колеги, мовляв, «одним ворогом менше». А потім ще сказала, що це свобода слова», – обурилася Геращенко.

«Та сама Третьякова , яка вчора клеймила Разумкова, що давав слово опозиції і не вимикав мікрофон, коли критикують Зеленського. Це просто шок. Хочеться вибачитися перед родиною і близькими Антона Полякова, що таке взагалі можливе. Що таке відбувається в парламенті. Що тут зграя», – пише Геращенко.

«Керівники парламентських фракцій подають спільну заяву до регламентного комітету з вимогою відсторонити Третякову від 5 сесійних засідань і відправити її у відставку з посади голови комітету соцполітики», – зазначила співголова фракції «Європейська Солідарність».