“Європейська Солідарність” закликала Уповноважену з прав дитини відреагувати на незаконне втягування дітей в політичні провокації

“Європейська Солідарність” звернулася до Уповноваженої з прав дитини з вимогою відреагувати на залучення дітей до провокацій біля будинку п’ятого Президента України Петра Порошенка. Про це повідомила співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.

“Вночі в соцмережах набиралися групи молоді, такса 500-700 грн, для «протесту» під будинком Порошенка. Навіщо це Банковій? Бо немає жодного коментаря від Зеленського про офшорний скандал, про фінансування тероризму його близьким другом- керівником Укрексіму, про побиття журналістів. Треба відволікати увагу”, – написала народна депутатка.

“Наша фракція офіційно звернулася до Уповноваженої з прав дитини Дарини Герасимчук з вимогою негайно втрутитися і відреагувати на втягування неповнолітніх в політичні акції, залучення їх до проплачених «мітингів», – додала вона.

Співголова фракції нагадала, що залучення неповнолітніх до політичних акцій без згоди батьків є незаконним.

“Зателефонували дитячому омбудсмену з вимогою негайно виїхати в Козин, зв’язатися з батьками неповнолітніх, дізнатися, чи володіють вони інформацією про участь дітей в так званих «мітингах» і чи давали на це згоду. Залучення дітей до політичної діяльності без згоди батьків є незаконним”, – зазначила вона.

“В інавгураційній промові Зеленський закликав вішати в кабінетах фотографії дітей, а не президента. Це фото дітей епохи Зеленського. Країни, де знищується честь і гідність”, – резюмувала Геращенко.