За часів Януковича Зеленський і його подільники заробляли мільйони і виводили їх в офшори – Ростислав Павленко

Журналістські розслідування останніх тижнів свідчать, що за часів Януковича бізнес Зеленського процвітав, він із партнерами заробляв і виводив з України мільйони доларів. Про це після зустрічі з Генпрокуроркою заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко. Він наголосив, що ці справи мають бути розслідувані правоохоронними органами, бо суспільство вимагає відповідей. 

«Ми бачимо, що випадок за випадком, справа за справою починає виходити на поверхню, починає розкриватися те, що і Володимир Зеленський, і його оточення намагалися приховувати», – говорить Павленко. 

«Буквально вчора з’явилося нове розслідування, яке стосується поведінки Володимира Зеленського, Шефіра та інших осіб, що стосується виведення їхніх грошей з банку, який став належати Курченку – це такий младоолігарх часів Януковича. Суспільство побачило, що за Януковича і у Зеленського, і його подільників були прекрасні часи: коли вони заробляли величезні суми з різних видів діяльності, що осідали в різних банках, і в Україні і не в Україні. А потім намагалися використовувати різні схеми для того, щоб ці кошти виводити», – зауважує Павленко. 

«Така поведінка дуже відрізняється від тієї картинки, яка була продана українському суспільству, українському виборцю такого собі чесного хлопця, який з народу, який за народ», – говорить депутат.

«І тому ми ставимо запитання до Зеленського: коли і як ці офшори були створені? Чи відомо йому, звідки гроші брав Коломойський, щоб спрямовував в ці офшори? Власне, за що платив Коломойський, за що відповідні гроші платилися, і чи правда половина належних йому активів були Коломойським викуплені? Куди йдуть ці гроші, на що вони спрямовані? Чи зараз відбувається якійсь рух, і на що власне ці кошти витрачаються?», – зазначає Ростислав Павленко. 

«Ці питання ставить суспільство. І без відповіді на ці питання дуже важко буде Зеленському далі проводити лінію, яку він проводив, про те, що нібито він бореться з корупцією, з олігархами. На жаль, ми бачимо, що його дії протилежні його словам», – резюмує Павленко.