«Друже Президент»: доброволець Олекса Сокіл вручив Петру Порошенку іменну відзнаку «30 років Незалежності України»

Під час перших тактичних зборів ГО «Res_Publika. Брати по зброї», які відбулися 14 жовтня на Київщині, доброволець, учасник війни проти російської агресії Олекса Сокіл вручив іменну відзнаку п’ятому Президенту, лідеру партії «Європейська Солідарність» Петру Порошенку. 

«24 серпня ви очолили ходу. Ми йшли разом з вами. «Брати по зброї», ветерани, волонтери, батьки, дружини, діти. Ми йшли ходою, яка для нас дуже багато означає. Вона комусь далась кров’ю, комусь далась болем. І для нас вона дуже важлива», – нагадав ветеран. 

«Відзнака «30 років Незалежності» це єдина в світі іменна медаль, яка вручається тим, хто віддав максимум зусиль, щоб Незалежність існувала. І ми вважаємо, що ви не тільки заслуговуєте, а ви повинні її мати. Бо для нас з 2014 року ви – той, хто веде нас вперед. Незалежно від посади, яку ви займаєте. І я дуже хочу сказати: друже Президент, вона ваша», – говорить Олекса Сокіл. 

Петро Порошенко подякував побратимам, ветеранам війни. «Я щасливий сьогодні отримати цю нагороду. Для мене велика честь і велика гордість – сьогодні бути серед вас. Ми тримаємо порох сухим. Ми знаємо, хто наш ворог. Ми знаємо, кого ми захищаємо. І ми непереможні», – наголосив Порошенко. 

Як відомо, на Покрову, у День Захисників і Захисниць України відбулися перші тактичні збори ГО «Res_Publika. Брати по зброї». Громадська організація об’єднує ветеранів війни проти російської агресії.

На збори приїхали більше 300 учасників з різних регіонів нашої держави. Команди змагалися на смузі розвідника, демонстрували навички тактичної медицини, мінну безпеку та повітряну розвідку.

Ветерани війни з Росією дали урочисту клятву народу України. Текст клятви проголосив координатор ГО «Res_Publika. Брати по зброї», ветеран війни, морський піхотинець Андрій Підлісний. Учасники ГО присягнули дотримуватися принципів бойового братерства, поважати і підтримувати своїх побратимів; через усе життя пронести вірність Україні, своєму народові і своїм побратимам; завжди бути готовим стати на захист держави і народу з Україною в серці зі зброєю в руках.