Перш ніж обкладати податками власників городів, Зеленський має відповісти за 40 млн доларів в офшорах від Коломойського – Ірина Геращенко

Влада намагається обкласти податками кожного українця, при цьому Володимир Зеленський уникає відповідей на запитання щодо 40 мільйонів доларів від Коломойського, які були виведені через його офшорні структури. Про це під час погоджувальної ради заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.

«На цьому тижні збираються прийняти «ресурсний законопроект» 5600, яким збираються накласти податки навіть на власників городів», – наголошує Геращенко.

«При цьому сама влада податки не сплачує. Зеленський вважає, що Порошенко найняв 600 журналістів-розслідувачів і винайняв передовиці всіх світових медіа для того, щоб написати там про офшорний скандал із Зеленським. В Україні на офшорний скандал жоден правоохоронний орган поки що уваги не звернув», – зауважила співголова фракції.

«Але в суспільства є запитання до Зеленського. Перше: чи були сплачені податки з 40 мільйонів доларів, які були виведені в офшори. Друге: за що саме були заплачені ці 40 мільйонів доларів. І третє: походження цих коштів. Чи мали вони відношення до ПриватБанку, куди потім з усіх платників податків було внесено 166 мільярдів рефінансу», – нагадала Ірина Геращенко.