«Європейська Солідарність» з трибуни парламенту привітала політв’язня Зеленського, бойового генерала Павловського

Депутати з фракції «Європейська Солідарність» з трибуни Верховної Ради привітали бойового генерала Ігоря Павловського, ув’язненого за сфабрикованою справою, із днем народження.  

«Сьогодні – день народження політв’язня Зеленського генерала Ігоря Павловського. Генерала, який керував сектором М, обороняючи Маріуполь. Сьогодні бойовий генерал Павловський знаходиться в тюрмі. Ті, кого звинувачують в державній зраді, знаходяться вдома, а ті, хто обороняли Україну, сьогодні за вироком Зеленського знаходяться в тюрмі», – зауважила співголова фракції Ірина Геращенко.

«Ми познайомилися з генералом Павловським холодної осені 2014 року. І він показав нам такі щупленькі військові костюми, які шили на десантників в часи Януковича, крадучи в армії навіть на костюмах для десантників. А «Офшор 95» тоді не платив податків, а витанцьовував перед Путіним і Януковичем. До речі, корпорація «Рошен» заплатила з 2014 року 12 мільярдів гривень, на відміну від «Офшору 95», – наголосила Геращенко.

«Знаєте, за що Зеленський сьогодні судить бойового генерала? За те, що той посмів не тільки одягти і нагодувати українську армію. Коли Росія вкрала наш флот, він дозволив собі купити українські катери. Ці катери йшли на військовому параді, який приймав Верховний Головнокомандувач Зеленський цього року», – зазначає Геращенко.

«На одному з ефірів з Девідом Брауном, тодішнім волонтером, який возив в армію одяг, бо там нічого не було, ми домовилися разом піти до бойового генерала Павловського. Девіде, я думаю сьогодні найкращий день, разом сходити провідати його. Можемо взяти з собою шоколад, тому що офшор 95 нічого, окрім гидотних серіалів, для цієї країни не випускає», – звернулася Геращенко до Давида Арахамії.

«А завтра ми закликаємо всіх людей, у яких залишилася совість, разом піти на суд до генерала Павловського і взяти його на поруки. Дорогий генерале, з днем народження. Все буде Україна. Ми пишаємося вами», – наголосила Геращенко.