Олег Синютка: Соціологія підтверджує, що довіра до Зеленського невпинно падає

Рейтинги Зеленського – це реакція людей на погіршення економічної ситуації в Україні. Про це сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка в коментарі Прямому.

«Такі рейтинги – це відповідь людей на ситуацію, яку вони сьогодні бачать в Україні. Тому що брехня Зеленського, починаючи від відмивання грошей і завершуючи його обіцянками про зменшення тарифів і ростом цін, це все не може не відбитися на симпатіях, на уподобаннях  українців. Ці рейтинги ще раз підтверджують, що довіра до Зеленського невпинно падає», – сказав Синютка.

Він зазначив, що 30% українців сьогодні вважають, що попередня влада, коли президентом був Петро Порошенко, була кращою, ефективнішою і професійнішою, ніж сьогоднішня влада Зеленського і «Слуг народу».

«За місяць падіння відбулося в межах 9-10%. Ми завжди спостерігали стабільну тенденцію, коли рейтинг Зеленського суттєво вище від рейтингу «Слуг народу». Якщо ще декілька разів Тищенко зі «Слуг народу» виступить і розкаже, що він бачив десь гречку по 12 грн чи м’ясо по 24 грн, тоді від рейтингу «Слуг народу» не залишиться каменя на камені», – зауважив Синютка.

Депутат наголосив, що люди зрозуміли, що брехня і корупція чинної влади зупиняє рух України до європейського співтовариства і вбиває не тільки можливості, а взагалі мрії про заможне життя.

«Що переслідує Зеленського? Його переслідує брехня і корупція. Тут є державна зрада у справі «вагнерівців», скандал з відмиванням грошей через офшори. Просте питання до Зеленського, скажіть, будь ласка, за що ви отримали 40 млн через компанії, пов’язані з ПриватБанком, з Коломойським і з історією про відмивання грошей? На це питання відповіді Зеленський дати не може», – додав Синютка.

«Ще питання, чому, коли ви обіцяли зменшити тарифи удвічі, ви збрехали людям, ви обдурили їх, бо на сьогодні ситуація діаметрально протилежна. Таких запитань люди можуть задавати сьогоднішній владі надзвичайно багато. Нічого дивного в тому, що рейтинг Зеленського і «Слуг народу» обвалюється немає», – сказав Синютка.

«В Одесі кажуть, що куди ти не підеш – все одно до моря вийдеш, так само і в Зеленського, на що ти не подивишся, воно все веде до падіння рейтингу»,- додав він.

«Давайте уявимо звичайного українця. Він прийшов додому, там холодні батареї, взяв в руки рахунок, там йому пропонують заплатити в декілька разів більше, пішов на роботу, а йому кажуть, що у зв’язку з цінами на газ і електроенергію ти можеш втратити цю роботу. Він  розуміє, що з 1 листопада ця влада хоче посадити нас на електричну голку російської електроенергії, а якщо  все далі буде рухатися за російським сценарієм, по якому сьогодні йде Зеленський, то скоро він буде повзти до Путіна на колінах і просити дешевий газ, як це колись робив Янукович…» – сказав Синютка.