У Бердичеві Житомирської області в госпіталі ветеранів війни відкрили «сольову печеру»

У Бердичеві за ініціативи головного лікаря КНП «Госпіталя ветеранів війни», депутата Житомирської обласної ради від «Європейської Солідарності» Павла Журбенка відкрили лікувально-оздоровчий комплекс – галокамеру «сольова печера».

За його словами, «сольова печера» зможе дати пацієнтам дуже потужний лікувальний ефект, у кімнаті проходитимуть групові заняття з психологами, тож друга ціль – психологічна реабілітація.

«Це унікальна печера, бо це саме галокамера, тут вона має простір між стінами, спеціальні ніші, де стоять повітропровід і потоки повітря генеруються. Печера створювалась не тільки у лікувальних цілях (для серцево-судинної, легеневої системи, післяопераційної реабілітації, а зараз особливо актуальна для ковідних хворих) так і для покращення процесу реабілітації ветеранів та учасників АТО/ООС», – говорить Павло Журбенко.

В облаштуванні печери брали участь ветерани учасники бойових дій. «На жаль, досі хлопці вчиняють самогубство, через відсутність підтримки та місця, де можна зібратися та поспілкуватися. Сюди може прийти будь-який учасник АТО/ООС покращити своє здоров’я та безкоштовно отримати психологічну допомогу», – зазначає учасник АТО, письменник та партієць «Європейської Солідарності» Василь Піддубний.