Порошенко закликає збільшити субсидії на 20 млрд грн до кінця року і дати місцевим бюджетам гроші для опалення шкіл, лікарень та дитсадків

«Європейська Солідарність» вимагає на позачерговому засіданні розглянути законопроект 6006 і закласти додатково 20 млрд грн на субсидії для громадян. Про це під час погоджувальної ради заявив лідер партії, п’ятий Президент Петро Порошенко. 

«Ми вимагаємо в першу чергу закласти достатню кількість субсидій, щоб захистити людей від високих тарифів, а не перекладати це на плечі місцевих бюджетів. Наш законопроект 6006 уже цього року передбачає додатково 20 мільярдів на субсидії. Просимо поставити його в порядок денний і розглянути», – зазначає Порошенко. 

«Друге. Уряд має компенсувати місцевим бюджетам їхні витрати на компенсацію тарифів школам, лікарням, дитячим садкам. Бо те, що ви зробили, підписавши псевдомеморандум, який не працює, це означає, що цього і наступного року місцеві ради не будуть фінансувати школи, дитячі садки, лікарні, освітлення, дороги і все інше. Я вимагаю врятувати децентралізацію, яка була ініційована мною і моєю командою», – наголосив п’ятий Президент.