До кінця року Порошенко здійснить велике дипломатичне турне

17-21 листопада 2021 року п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко на запрошення міжнародних партнерів здійснить робочі візити до Нідерландів та Канади. Він братиме участь у Конгресі та Саміті Європейської народної партії у Роттердамі, а потім – у безпековій конференції у канадському Галіфаксі.

Під час зазначених заходів Петро Порошенко виступить перед європейськими лідерами, американськими та канадськими політичними колами на такі теми, як боротьба України з російської агресією, протидія московській політики газового шантажу і запуску Північного потоку-2, необхідність вступу України до Європейського Союзу та НАТО. Заплановано низку двосторонніх зустрічей з лідерами держав-членів ЄС, які належать до політичної родини Європейської народної партії, а також американськими та канадськими парламентаріями.

1-2 грудня Петро Порошенко відвідає Мюнхен (Німеччина) для участі у саміті Міжнародного демократичного союзу – найголовнішої глобальної платформи християнсько-демократичного та центристського політичного руху, який об’єднує понад 80 партій світу, в тому числі і «Європейську Солідарність». Планується, що Петро Порошенко стане ключовим спікером на тему геополітичних процесів у Східній Європі, перспектив відносин нашої держави з ЄС та НАТО.

На грудень готується ще одна важлива закордонна поїздка Порошенка, про яку буде повідомлено згодом.