Сергій Таран про перейменування вулиць у Києві: Це частина оборони України від гібридної війни Росії

Київська міська рада декомунізували вулиці міста відповідно до українського бачення історії. Про це написав депутат з фракції «Європейська Солідарність» Київської міської ради, член Президії Центральної Ради партії Сергій Таран на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Київрада підтримала рішення про перейменування вулиць відповідно до українського бачення історії. Відтепер у Києві буде більше України і менше «руского міра». Процес декомунізації почав ще у 2015 році п’ятий Президент Порошенко і попри те, що Зеленський намагався спинити цей процес маячнею про «какую-разніцу», фракція «Європейської Солідарності» неухильно відстоює українську ідентичність у топоніміці міста», – повідомив депутат.

«Це не лише про нашу історію, це – частина оборони України від гібридної війни, яку Путін обґрунтовує тим, що наша країна – це «історичні землі» Росії. Під час обговорення представники ОПЗЖ закатали в залі справжню істерику, протестуючи проти перейменування. Що, вкотре, підкреслює необхідність ухвалення закону про боротьбу з колаборантами. Але це питання вже до Верховної Ради України», – зазначив Таран.