Яна Зінкевич. По всій країні стоять білборди «великого крадівництва», але немає білбордів про користь вакцинації

Кількість білбордів «великого крадівництва» не можна навіть близько порівняти із кількістю білбордів, наприклад, про користь і необхідність вакцинації.  

Адже перше приносить прямий прибуток, а друге – «всього лиш» зберігає людям життя і здоров’я…  

У Зеленського провалили агітацію за вакцинацію, в результаті Україна на останньому місці за відсотком вакцинованих у Європі і є однією з лідерів за смертністю від ковіду в світі. 

Провал організації роботи у медичній галузі та повний колапс із щепленням від ковіду, який ми з вами зараз спостерігаємо, є не чим іншим як роботою на ворога. Свідомою чи ні, це вже інше питання. Але мені як ветеранці складно уявити, хто ще окрім прямого ворога може бути зацікавлений у такій високій смертності українських громадян.

Як голова Координаційної ради протидії коронавірусу Зеленський особисто відповідальний за ситуацію. Втрачено час, серед населення укорінилися міфи російської пропаганди, що вакцина шкідлива, що замість вакцини – наркотики та навіть дикунські казки про те, що з вакциною в організм потрапляють спеціальні чіпи чи щось іще.

Зеленський боїться зайняти однозначну позицію за вакцинацію, бо значна частина його виборців її не підтримують. Як популіст він звик говорити людям те, що вони хочуть почути, тому зняв свій пост, який закликав до вакцинації, з інстаграму.

Його безхребетність грає на руку Росії, яка за допомогою вже «відкатаної» під час бойових дій схеми поширення дезінформації розповсюджує смертоносні казки та вигадки, у які активно вірять наші люди. 

Чим більше буде відмов від вакцинації, тим більше будуть вмирати від ковіду, а медики будуть перевантажені. Це прямо стосується обороноздатності України і в випадку загострення на фронті, поранених просто не буде де лікувати і кому, бо всі будуть зайняті протидією ковіду.

Наразі у Росії удвічі вищий відсоток вакцинованих, ніж в Україні, тож активакцинаторські настрої там виключно для російських ворогів. Тобто для нас з вами.

Тому я закликаю кожного з вас проконсультуватись з лікарем та пройти щеплення від ковіду! Ваше здоров’я наразі залежить від ваших зважених та розумних рішень! 

Будьте здоровими!