Артур Герасимов: «Європейська Солідарність» ініціює ТСК по контролю використання коштів ковідфонду

Фракція «Європейська Солідарність» буде ініціювати тимчасову слідчу комісію Верховної Ради по контролю використання коштів коронавірусного фонду. Про це заявив співголова фракції Артур Герасимов під час засідання Погоджувальної ради.

«Хотів би проанонсувати, що «Європейська Солідарність» буде ініціювати створення ТСК по контролю використання грошей з ковід-фонду», – сказав він.

«Сьогодні на Погоджувальній раді декілька разів дуже глибоко піднімалося питання фальсифікації законів цією Верховною Радою. Хотів би нагадати про ще одну фальсифікацію, яка сталася – це фальсифікація так званого «антиолігархічного закону», вона була у всіх на очах, на очах у всього світу. Також просив би, щоб з цим детально розібрались», – додав Герасимов.

Крім цього, співголова фракції закликав зосередити увагу так званої ТСК під керівництвом Безуглої на розслідуванні «справи вагнерівців».

«Відносно ТСК – замість того, щоб створювати “димову завісу” і прикривати реальних винуватців зливу операції по вагнерівцях, у мене велике прохання – підтримайте 5770 постанову опозиції відносно того, щоб реальним предметом відання цієї ТСК було розслідування зливу операції по вагнерівцям», – зазначив він.

«Також не блокуйте постанову 6300 відносно розслідування Антона Полякова», – резюмував Герасимов.