Артур Герасимов: «Слуги народу» не хочуть розглядати законопроєкти опозиції про соціальну підтримку громадян

«Слуги» не помічають законопроєкти «Європейської Солідарності», спрямовані на підтримку лікарів, боротьбу з ковідом, підтримку людей в ситуації з тарифно-енергетичною кризою. Про це сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов під час виступу у Верховній Раді.

«Європейська Солідарність» не буде підтримувати те, що зараз буде виноситися на голосування. Там є будь – які закони монобільшості, але там немає законопроєктів опозиції.  Яких саме? Вже більше місяця зареєстрований і жодним чином не ставиться на розгляд у цьому залі законопроєкт 6218, який чітко говорить про допомогу місцевим громадам в ситуації з тарифно-енергетичною кризою», – сказав Герасимов.

За його словами, «Слуги народу» цього не помічають, для них кризи не існує. «Вже більше двох місяців «Слуги» не помічають законопроєкт «Європейської Солідарності» 6006, який чітко каже, що з 2,7 млрд дол грошей від МВФ треба виділити гроші лікарям, на боротьбу з ковід, на субсидії, на підтримку людей в ситуації з тарифно-енергетичною кризою. Не помічають», – зауважив співголова фракції.

Герасимов також зазначив, що понад чотири місяці «Слуги» не помічають законопроєкт 5770, в якому йдеться про створення реальної ТСК з розслідування «зливу» операції по вагнерівцям, в якій буде не тільки междусобойчик «Слуг», а й представники опозиційних фракцій.

«Вчора ми побачили чому, тому що їх завдання – створити димову завісу і прикрити реальних винуватців зливу блискучої операції українських спецслужб . І більше п’яти місяців «Слуги» не помічають законопроєкт 3735 про визнання ПВК «Вагнер» злочинною організацією», – додав він.

Герасимов звернувся до керівництва Верховної Ради з проханням розглянути зазначені законопроєкти опозиції. «Я буду вдячний, якщо ці законопроєкти будуть нарешті розглянуті в цьому залі», – сказав співголова фракції.