Петро Порошенко зустрівся з парламентським державним секретарем з питань внутрішніх справ Бундестагу ФРН Стефаном Майєром

У рамках Міжнародної безпекової конференції у Галіфаксі п’ятий Президент України Петро Порошенко зустрівся з парламентським державним секретарем з питань внутрішніх справ Бундестагу ФРН, членом Християнсько-соціального союзу Стефаном Майєром.

Петро Порошенко висловив вдячність Німеччині за допомогу та підтримку України у зміцненні демократичних інститутів, реалізації реформ, зокрема децентралізації, зближенні з Європейським Союзом, включаючи запровадження безвізового режиму, а також протидії триваючій російській агресії.

«Підтримка України на шляху членства в Європейському Союзі та НАТО – це потужний внесок у стабільність, безпеку та процвітання європейського континенту, збільшення геополітичного впливу та потенціалу Євросоюзу у подоланні сучасних викликів», – наголосив п’ятий Президент.

Петро Порошенко відзначив, що агресивні дії Російської Федерації в політико-безпековій, торговельній, енергетичній, а сьогодні і міграційній сфері спрямовані не лише на підкорення України та знищення її державності, але і на підрив єдності та послаблення європейських та євроатлантичних західних структур, посилення впливу Росії на країни Європи

«Найпотужнішим аргументом Євросоюзу у протидії російським гібридним загрозам є посилення економічних та секторальних санкцій, зупинка політично вмотивованого проекту «Північний потік-2», надання Україні високотехнологічної летальної оборонної зброї, а також відкриття перспективи членства в ЄС та НАТО», – наголосив п’ятий Президент.

Петро Порошенко звернувся до німецької сторони з проханням сприяти реалізації прав та вирішенню проблемних питань української громади в Німеччині. Окремо було звернуто увагу на важливості підтримки з боку ХДС/ХСС петиції про визнання Голодомору як злочину проти людяності.