Ірина Геращенко: після брехні Зеленського парламент має негайно створити ТСК по «вагнергейту»

Верховна Рада має створити неупереджену слідчу комісію по «вагнергейту», оскільки після пресконференції Володимира Зеленського його брехня стала ще очевиднішою. Про це під час погоджувальної ради заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.   

«Ми зібралися з вами в тривожні часи. За два дні відбудеться анансований Зеленським «переворот», ця заява викликала шок в суспільстві і серед наших партнерів. В тартарари полетіли акції українських підприємств. Але й досі (чотири дні минуло після заяви про переворот) немає жодної затримки, посадки, арештів, суспільству не пред’явлені заколотники. Натомість є кримінальні справи, в яких фігурують прізвища журналістів Бутусова, Яніни Соколової», – констатує Геращенко.

«Ми хочемо почути, чи був переворот, чи це неадекватність влади. Так само як і інша брехня, яка прозвучала на цьому перформансі Зеленського, від якого суспільство чекало почути про офшори, про несплату податків, про «вагнергейт», – нагадала Ірина Геращенко.

«Першим питанням порядку денного вівторка стоїть звіт так званої «ТСН» Безуглої. Ми вважаємо, що депутати, які підписали цей так званий звіт, мають давати свідчення про спробу дискредитації українських розвідників разом із Зеленським і фальсифікації їхніх показів. А парламент, якщо тут залишилася хоча б крапля гідності, має створити реальну ТСК, в тому числі за нововиявленими обставинами щодо «вагнергейту» і з’ясувати, так хто ж «крот» на Банковій», – наголосила Ірина Геращенко.