Артур Герасимов: у кріслі президента опинився не «простий хлопець з народу», а професійний брехун

Пресконференція Володимира Зеленського стала марафоном хамства та брехні – про це з трибуни Верховної Ради заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов.

«Напередодні Володимир Зеленський намагався провести прес-конференцію, а вийшов марафон хамства та брехні, де ми ще раз побачили справжнє обличчя цієї влади. Але за 5,5 годин суспільство так і не отримало відповіді на найбільш болючі питання», – констатує Герасимов.

«Наприклад, чи є у нас Верховний Головнокомандувач, який може захистити державу в разі ескалації російської агресії чи нема. Бо поки західні партнери б’ють на сполох через скупчення російських військ на кордоні, Зеленський розважається з Єрмаком за ваші гроші з гелікоптерами ДСНС і з бутербродами. Цікаво, що в листопаді на цю дачу витратили 11 мільйонів гривень. Не погано так бутербродів поїли», – іронізує Герасимов. 

«Також українці шоковані співучастю Зеленського у зриві «вагнерівської» спецоперації. Особливо після заяви екс-начальника головного управління розвідки Василя Бурби  про російського «крота» на Банковій. Нагадаю, що вагнерівська операція виявилася не єдиною, яка зірвалася через зрадника у найвищих кабінетах», – наголошує співголова фракції. 

«А так звана прес-конференція, за словами розслідувачів Bellingcat, «открыла больше вопросов, чем ответов», – процитував Герасимов.

«Розслідування журналістів та свідчення Бурби зводять нанівець увесь звіт ручної псевдо-ТСК влади. Звіт не може бути повним щонайменше без допиту основних фігурантів скандалу, включно з Зеленським. Тому «Європейська Солідарність» вимагає вже цього тижня створити реальну ТСК, щоб провести справжнє неупереджене розслідування», – наголошує Артур Герасимов.

«Бо ручні силовики замість реального розслідування, відкрили справу проти журналіста, який з першого дня говорив про державну зраду на Банковій, а на марафоні посварився з Зеленським», – зауважив Герасимов.

«Також людей цікавить, чому Зеленський вимагає від своїх депутатів ухвалення законопроекту 5600, який посилить податковий тиск на кожного українця, коли він сам роками ховав в офшорах десятки мільйонів доларів від оподаткування», – говорить Герасимов.

«Ще більше людей хвилює питання, що робить Зеленський, аби в наших домівках не було відключень світла та тепла. Бо зараз в енергетиці катастрофічна ситуація: склади ТЕС і ТЕЦ стоять майже порожні, дві третині блоків не працюють через брак вугілля та брак професійності влади. А Україна продовжує поглиблювати залежність від Кремля, купуючи електроенергію в Білорусі», – обурився Герасимов.

«Також пенсіонери та малозабезпечені родини хотіли б знати, коли нарешті ви «Слуги народу» проголосуєте за проект №6006 щоб розподілити подаровані МВФ 2.7 мільярдів доларів, які «Європейська Солідарність» вимагає спрямувати на 13-ту пенсію, на субсидії та на боротьбу з ковідом». – нагадав співголова фракції.

«Але замість відповідей українці отримали порцію прозріння: у кріслі президента опинився не «простий хлопець з народу», а професійний брехун. Який ховав гроші від оподаткування в офшорах, який на посаді головнокомандувача досі продає серіали в Росію, покриває державну зраду, зловживає державними привілеями і не може навчитись бодай цивілізовано спілкуватись із журналістами», – резюмує Артур Герасимов.