Ірина Геращенко: правоохоронці мають допитати Зеленського і Єрмака, замість цього переслідують журналістів

«Європейська Солідарність» вимагає створити реальну ТСК із розслідування «вагнергейту» і допитати Володимира Зеленського та керівника його Офісу Андрія Єрмака – про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко.  

«Насправді після прес-перформансу, який став марафоном брехні Зеленського, питань до того, хто  зірвав цю операцію, хто зрадив українських розвідників і навіщо було відтерміновувати на фінальній стадії цю операцію, стало набагато більше. Про що говорять сьогодні і журналісти-розслідувачі», – зазначила Ірина Геращенко.

«Єдина людина, яка порушувала закон про державну таємницю – це був Зеленський, який під час свого прес-перформансу вилив все, що знав і що не знав. І після цього, якщо в країні дійсно є ДБР, НАБУ, СБУ, мали бути допитані як Зеленський, так і глава його Офісу. Але наразі маємо кримінальні справи, де фігурують не керівництво держави і причетні до дискредитації української розвідки, а українські журналісти Бутусов, Яніна Соколова та інші», – наголосила Геращенко.

«Все в цій державі перевернуто як в Орвела з ніг на голову. Тому якщо в цій залі є ще частина гідності, ми маємо негайно створити справжню тимчасову слідчу комісію, де не буде конфлікту інтересів. Слідча комісія – це інструмент опозиції, і очолювати її людина, яка живе сьогодні на Банковій і отримує там вказівки, не може», – переконана Ірина Геращенко.

«А «Слуги», які входять в цю ТСК, мають давати свідчення за дискредитацію української розвідки, спецслужбам», – зауважила співголова фракції.

«Ми вимагаємо від правоохоронних органів допитати Зеленського, Єрмака і всіх присутніх на злополучній нараді. Друге, створити реальну ТСК, яку має очолити опозиція.  Я закликаю, в першу чергу «Слуг», які були колись волонтерами, військовими – давайте захищати, а не дискредитувати українську розвідку», – звернулася Ірина Геращенко