Ірина Геращенко: «Європейська Солідарність» ініціюватиме скасування скандального закону 5600

«Європейська Солідарність» буде ініціювати скасування скандального антипідприємницького закону 5600. Про це заявила співголова фракції Ірина Геращенко.

«Шановні підприємці, в першу чергу «Європейська Солідарність» буде зараз апелювати до вас. Сьогодні в цій залі мала відбутися фахова дискусія, як все-таки має працювати український бізнес. І на жаль, ті люди, які 2,5 роки обіцяли захищати український бізнес, прийняли волюнтаристське рішення приймати зараз законопроєкт 5600, який буде бити по кожному підприємцю, починаючи від ФОПїв і закінчуючи середнім бізнесом», – наголосила Геращенко.

«Було порушено право нашої фракції озвучити поправки і озвучити право ставити поправки на підтвердження, для того, щоб тут відбулася фахова дискусія. Більше того, ви в цьому угарі проголосували дві взаємовиключні поправки – 117 і 119. Перевірте. Тому ми подамо 27 подань для того, щоб заблокувати це ваше голосування і дати можливість, аби тут відбулася фахова дискусія відносно злочинного законопроєкту», – резюмувала Геращенко.