Це не президент України, а президент паралельної реальності – Вікторія Сюмар про виступ Зеленського у парламенті

Україна сьогодні побачила президента паралельної реальності – про це після звернення Володимира Зеленського у парламенті заявила народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар.

«Такого параду популізму і популістичних заяв напевно ще досі не бачили. Ця реальність, озвучена президентом, дуже відрізняється від тієї реальності, в якій живуть прості українці», – зауважида Сюмар.

«Президент заявляє про енергетичну незалежність в той час, коли Україна купує рекордну кількість російської, білоруської електроенергії. Коли в Україні фактично почалися блекаути. Коли темпи економічного зростання в Україні найнижчі після кризового періоду в Європі», – констатує народна депутатка.

«Ми побачили сьогодні дуже велику кількість брехні, на жаль, вона стосувалася і української армії, тому що ніхто не говорив про невиконане оборонне замовлення. Про те, що стратегічні види зброї закуповуються втричі менше ніж, наприклад, у 18-му і 19-му роках», – зазначає Вікторія Сюмар.

«Україна не почула відповідей на головні питання. На питання, пов’язані з ескалацією на фронті. І як їх вирішувати. На питання енергетичної кризи і посилення залежності від агресора – РФ. І на питання, яке сьогодні написано на наших футболках: «хто з них кріт?». Це не дріб’язкове питання, як може здатися. Тому що з цього питання починається довіра наших партнерів, а отже спроможність українців залучити цих партнерів до оборони країни, оскільки такі загрози сьогодні надзвичайно високі», нагадує Сюмар.

«Ці переможні реляції, як парад популізму, ми вважаємо абсолютно недоречними в тих умовах, в умовах тих викликів, в яких сьогодні опинилася Україна», – резюмує Вікторія Сюмар.