Олексій Гончаренко: передаю Зеленському книжку про багатомільярдні фінансові афери його партнера Коломойського у США

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко пообіцяв передати президенту Зеленському книжку-розслідування, яке днями вийшло у США. Автор дослідження Кейсі Мішель описав масштабні фінансові афери українського олігарха Ігоря Коломойського, – говорить Гончаренко.

«Вперше українець став лідером за обсягом відмитих грошей у Сполучених Штатах Америки, обігнавши африканських диктаторів і аферистів з усього світу. Це Ігор Коломойський. Про це навіть вийшла книга в Сполучених Штатах, яка називається «American Kleptocracy», – зазначив Гончаренко.

«В цій книзі кажуть про те, що Зеленський і Коломойський є бізнес-партнерами. Що Коломойський став лідером за обсягом відмитих грошей в США. Що про це знає американська адміністрація і що це безумовно є надзвичайно велике питання», – говорить Гончаренко.

«Сьогодні Зеленський для Коломойського оголосив ще одну гарну новину – він каже, що буде множинне громадянство. Ігор Валерійович давно чекає зі своїми трьома паспортами», – констатує народний депутат.

«Нам треба нагадувати Зеленському, хто він є, хто його привів до влади. Тому що він нам хоче через футболки своїх депутатів сказати, що президент він проти олігархів. Ні. Президент разом з олігархом Коломойським грабує сьогодні країну, роблячи такі шоу», – наголошує Олексій Гончаренко.

«Ми обов’язково передамо Зеленському книгу, яка вийшла в Сполучених Штатах Америки. Уявіть собі, вийшла книга в США не про український літак «Мрія», про який нам розповідали, не про якісь наші великі досягнення. А про наших шахраїв і аферистів. Це мені дуже сумно і боляче. Зеленський сказав, що діткам віддамо надра. Але кому віддали надра, Ігор Валерійович добре знає. А про те, як діткам віддавали резиденції, ми теж вже пам’ятаємо – 50-ти річчя Єрмака і гвинтокрилами туди», – нагадав Гончаренко останній скандал.

«Він сказав, що підніме флот, – він вже підняв енергетику. Ми бачимо, чим це завершилося. Він сказав, що ФОП можна відкрити за 15 хвилин, тільки не сказав, за скільки його можна закрити, бо люди закриваються через те, що не в змозі працювати», – обурився народний депутат.

«На жаль, на екваторі його президентства я мушу повторити те, що я сказав у перший день, коли Зеленський був обраний і оголошений президентом. Я на воротах Маріїнського палацу вивісив плакат – пам’ятаєте поцілунок Брежнєва і Хонекера на Берлінському мурі і там був підпис «Дай нам Боже вижити серед цієї смертельної любові». Так дай нам Боже вижити серед смертельної любові Зеленського Володимира Олександровича та Ігоря Валерійовича Коломойського, тільки до них ще в тріо додався Андрій Борисович Єрмак», – резюмує Олексій Гончаренко.