Зброя і «пекельні» санкції: Порошенко розповів, що потрібно Україні для стримування російської агресії

Путін має розуміти, що у разі посилення військової агресії проти України він отримає солідарну відсіч всього світу. Про це в ефірі італійського телеканалу Sky TG24 сказав п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він зазначив, що Україні потрібне летальне оборонне озброєння, а для Кремля – список «пекельних» санкцій, які будуть запровадженні у разі наступу. 

«Усі мають розуміти: нам не потрібні солдати НАТО на лінії фронту із Росією. Я пишаюся тим, що за п’ять років мого президентства ми створили одну з найефективніших і найсильніших армій на континенті. Ми здатні захистити свою землю самі, але нам безумовно потрібна оборонна зброя та «пекельні» санкції проти Росії сьогодні, якщо агресія продовжуватиметься», – наголошує Петро Порошенко. 

«Нам точно потрібна підтримка України з боку ЄС та США на шляху реформ, які зміцнюють стійкість нашої країни. Нам безумовно необхідна єдність усього Вільного світу. У цій ситуації нам потрібен сильний та єдиний голос для дипломатичного тиску на Росію. І в такому разі немає сумнівів, що ми досягнемо успіху», – вважає Порошенко. 

«Якщо ви запитаєте мене, чи можна очікувати, що Путін піде на нову загострення війни, я відповім так: ніхто не знає, тому що Путін і сам не знає, чи піде він далі чи ні. Це залежатиме від того, наскільки ефективним, наскільки сильним та наскільки об’єднаним буде Вільний світ», – говорить Петро Порошенко. 

«Думаю, що саміт між Путіним та Байденом – це було абсолютно правильним рішенням. Єдиний голос України і НАТО – теж абсолютно правильне рішення. І збільшення підтримки України оборонною зброєю – абсолютно правильне рішення також. Думаю, що всередині України, незважаючи на те, що як лідер опозиції ми нині маємо певні внутрішні дискусії з чинним президентом Зеленським, я не маю сумнівів, що нам треба бути обʼднаними для захисту наших цінностей, нашої європейської інтеграції та суверенітету. Ніяких сумнівів», – наголосив Петро Порошенко.