Монобільшість Зеленського виявляє дивну байдужість до ескалації на кордонах України – Герасимов

Верховна Рада виявляє дивну байдужість щодо загострення російської агресії. Про це під час погоджувальної ради заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов. Він закликав негайно провести закрите засідання парламенту і заслухати керівництво країни.

«Слухання відбулися в Конгресі США, німецькому Бундестазі, плануються в Європарламенті. Лише монобільшість наче нічим не цікавиться.  Разом із Зеленським, який на гелікоптерах святкує день народження Єрмака в Гуті та робить селфі в спортзалі. А ще бореться з путчем, який сам же і вигадав. Така безвідповідальність призвело до руйнування фундаментального принципу «Нічого про Україну без України», – констатує Герасимов.

«Що вже говорити, якщо Зеленський про зміст розмови Байдена і Путіна про Україну дізнався чи не останнім – після представників ЄС та НАТО, через два дні після перемовин», – нагадав народний депутат.

«Європейська Солідарність» вимагає провести закрите засідання з доповіддю Президента України та вищого військово-політичного керівництва щодо готовності до відбиття агресії. Перед тим вимагаємо провести засідання РНБО за участі усіх фракцій, включно з опозицією. Ключове питання – зміни до бюджету і державного оборонного замовлення, щоб збільшити зарплати військовим і належно забезпечити захисників усім необхідним», – наголошує Артур Герасимов.