Голова Верховної Ради Стефанчук не отримував передбачених законом документів щодо «підозри» Порошенку: Ірина Геращенко

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук не отримував передбачених законом документів щодо так званої «підозри» п’ятому Президенту, лідеру партії «Європейська Солідарність» Петру Порошенку. Про це повідомила співголова фракції «ЄС» Ірина Геращенко.

«Минулого тижня Генпрокуратура оголосила про підозру Петру Порошенку. Правда, сама пані Генпрокурор при цьому самоусунулася, а цей сумнівний листочок підписав один із заступників», – нагадала Геращенко.

«Стаття 482-2 КПК України вимагає, аби «орган або посадові особи, які затримали народного депутата України, повідомили йому про підозру або застосували до нього запобіжний захід, або здійснили інші слідчі дії (крім обшуку та негласних слідчих (розшукових) дій), зобов’язані негайно, але не пізніше 24 години з моменту вчинення таких дій, повідомити про це Голову Верховної Ради України», – нагадала Ірина Геращенко норми законодавства.

«Минулого тижня ми надіслали спікеру парламенту листа з проханням надати нам відповідні копії повідомлень відносно Петра Порошенка. Сьогодні зранку завітали до спікера. З’ясувалося, що він ніяких офіційних повідомлень не бачив/не отримував, хоч від дня «підозри» пройшло вже не 24 , а 124 години», – зазначає Геращенко.

«Чергове грубе порушення закону за сфабрикованою проти лідера опозиції справою. Ми все фіксуємо», – резюмує Ірина Геращенко.