Ірина Геращенко: ми складаємо свій «список Магнітського» із осіб, які знищують правосуддя в Україні

«Європейська Солідарність» застерігає правоохоронні органи від виконання незаконних вказівок Офісу Зеленського щодо переслідування опозиції та лідера партії Петра Порошенка. Про це під час брифінгу заявила співголова фракції «ЄС» у Верховній Раді Ірина Геращенко. Вона наголосила, що Голова ВР Руслан Стефанчук повідомив співголовам «ЄС», що не отримував документів щодо так званої «підозри» Порошенку.

«Зі співголовою фракції «Європейська Солідарність» Артуром Герасимовим ми відвідали вчора, у вівторок, голову Верховної Ради України Руслана Стефанчука для того, щоб задати конкретне запитання – чи дотримано було норму закону щодо інформування Голови Верховної Ради в той же день протягом 24 годин щодо цієї «підозри» начебто Петру Порошенку. Руслан Стефанчук – а в нас немає жодної підстави не довіряти колезі, який зараз є головою Верховної Ради – заявив нам абсолютно відверто, що протягом минулого вівторка-середи ніяких подібних документів він не отримував. Ми чекаємо офіційної відповіді», – наголосила Геращенко.

«Ми застерігаємо Офіс Генпрокурора і всіх причетних від фальсифікації документів, та ще й Верховній Раді», – наголошує Геращенко.

«Наша політична команда починає складати свій список Магнітського, куди ми будемо включати всіх причетних до політичних репресій. Країна надто дорого заплатила за те, щоб тут було правосуддя, а не вибіркове правосуддя. І коли сьогодні ми бачимо, як самоусунулися Генеральний прокурор та інші керівники силових структур, а ті, хто на якомусь гачку тримаються Банковою, виконують всі ці замовлення, очевидно, що ми будемо складати свій список Магнитського», – наголошує співголова фракції.

«Ми будемо його передавати в тому числі нашим міжнародним партнерам, які сьогодні шоковані, що «найбільше розчарування року» Зеленський зірвав обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Але в той же час перед новорічною ялинкою активізувався конкурс на обрання керівника ДБР. Головним претендентом на цьому конкурсі є людина, яка зараз виконує всі вказівки Банкової і кошмарить опозицію. З обшуками надсилають людей, говорять про якусь «підозру» Петру Порошенку, та ще й фальсифікують ці документи», – резюмує Ірина Геращенко.