Ірина Геращенко звернулася до партійців у регіонах: ми будемо захищати кожного члена нашої команди від репресій

«Європейська Солідарність» буде захищати кожного члена команди, який стане об’єктом політичних переслідувань з боку влади. Про це під час брифінгу заявила співголова фракції «ЄС» у Верховній Раді Ірина Геращенко. Вона повідомила, що з регіонів надходять сигнали про тиск на місцевих активістів партії. Також вранці 29 грудня відбулися обшуки у першого помічника Порошенка, дипломата Юрія Оніщенка та народного депутата 8-го скликання Сергія Березенка.

«Наша команда буде захищати кожного представника нашої команди – чи мова йде про Надзвичайного і Повноважного Посла Юрія Оніщенка, який дійсно виконував обов’язки помічника п’ятого Президента України. Чи мова йде про колишніх народних депутатів. Чи про нинішніх, за якими сьогодні ведеться спостереження», – говорить Геращенко.

«Вчора ми з Марією Іоновою під час спілкування із журналістами зафіксували незаконне спостереження за нами. Всіх прослуховують, на родини тиснуть, ведуться брудні інформаційні кампанії на олігархічних каналах або приватизованих Банковою», – зазначає Ірина Геращенко.

«Ми щодня отримуємо дуже серйозні сигнали про тиск з регіонів на наших членів команди. Зокрема, мамі Софії Федини, депутатки Верховної Ради, яку Зеленський смертельно боїться, дзвонили невідомі «доброзичливці» з вимогою, щоб Софія не брала участі в пікетах біля Гути», – повідомила співголова фракції.

«Ми знаємо, що є негласні сигнали спілкування з усіма львівськими нашими колегами, які посміли заявити свій спротив політичним репресіям проти Петра Порошенка. Маємо тривожну інформацію з Хмельниччини, інших регіонів України, зокрема Нетішин, Шепетівка, інші райони, де на наших активістів, на бізнес, який підтримує «Європейську Солідарність», починають чинити тиск, відбуваються обшуки, допити», – говорить Ірина Геращенко.

«Всі ці факти будуть нами дуже жорстко документуватися. У передноворічний час, коли хочеться, щоб країна жила хоч якимось позитивом, так розколювати країну, шантажувати людей, знущатися над найкращими представниками в регіонах тільки за те, що вони сміють відстоювати демократичну Україну можуть тільки люди без принципів або дуже перелякані», – переконана депутатка.

«Ми хочемо послати дуже чіткий сигнал всім нашим колегам в регіонах – не бійтеся. «Європейська Солідарність» фіксує всі факти і ми будемо їх оприлюднювати, на світло все це виводити, інформувати світову спільноту. Ця темінь з Банкової піднімається саме зараз для того, щоб у період вакації знущатися над опозицією», – вважає Геращенко.

«Європейська Солідарність» буде захищати кожного члена нашої команди, кожного члена команди в регіонах. Петро Порошенко, як він заявив, у січні буде в Україні і буде чинити опір цьому диктаторському режиму. Але його графік не буде підкорюватися забаганкам Банкової, яка планувала відосик на Новий Рік з арештами і посадками лідера опозиції. Цього не буде. А Зеленського ми вітаємо з тим, що за 2,5 роки свого президентства він став лідером антирейтингу і найбільшим розчаруванням року», – резюмує Геращенко.