В Ужгороді депутати і партійці організували благодійний різдвяний концерт для допомоги 5-річній Кірі Зайцевій

В Ужгороді партійці «Європейської Солідарності» організували благодійний різдвяний концерт камерного хору «Кантус», присвячений збору коштів на лікування гострого лімфобластного лейкозу 5-річної Кіри Зайцевої. Захід відбувся за сприяння народної депутатки України, голови комітету з питань інтеграції України до ЄС, голови Закарпатської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Іванни Климпуш-Цинцадзе.

«Ви всі чудово знаєте історію Кіри Зайцевої, яка дуже потребує нашої допомоги. Ми маємо можливість зробити щось добре. Я знаю, що ми всі сьогодні насолодимося виступом цього чудового колективу», – звернувся до гостей благодійного концерту заступник голови Закарпатської обласної ради, депутат з фракції «Європейська Солідарність» Василь Дем’янчук.

«Вдячний всім, хто відгукнувся, хто сьогодні прийшов, вдячний академічному хору «Кантус», який доєднався до нас. Бажаю всім здоров’я. Ніколи не залишайтеся осторонь», – додав він.

Дідусь Кіри Валерій Зайцев, щиро подякував всім, хто долучився до допомоги його онучці, яку він називає третьою донькою.

«Ми вдячні всім. І сьогодні вдячні депутатам «Європейській Солідарності», які дійсно завжди допомагали і допомагають. Нам обов’язково потрібно буде зустрітися з Кірою, коли вони одужає. Її просто треба бачити. Вона не просто живчик, вона – дитина, яка допомагає жити нам. На жаль, на долю нашої сім’ї випало таке випробування. Ще раз вдячний всім, хто прийшов сьогодні нам допомогти», – сказав Валерій Зайцев.

Камерний хор «Кантус» виконав різдвяно-новорічну музичну програму, яка складалася як із всесвітньо-відомих хітів, так і з нових композицій. А всі пожертви були відразу ж передані родині Кіри. Долучилися до благодійної акції також депутати та партійці «Європейської Солідарності» зі різних районів Закарпаття, які не змогли відвідати виступ «Кантусу», але передали свої пожертви на лікування.

Лікування Кіри Зайцевої коштує 150 тисяч євро, що для родини – неймовірно велика сума. Завдяки небайдужим людям вдалося зібрати кошти на аванс за лікування, а зараз зібрано вже 75% необхідної суми.

Партійці Закарпаття закликають усіх небайдужих долучитися до допомоги.