Львівська міська рада виступила проти політичних переслідувань Петра Порошенка

Депутати Львівської міськради підтримали ініційоване «Європейською Солідарністю» звернення до Президента України, ВРУ, Генерального прокурора з вимогою негайно припинити переслідування опозиції, зокрема її лідера, п‘ятого Президента України Петра Порошенка та стати на захист інтересів української держави шляхом консолідації суспільства. Про це повідомляє місцева організація партії.

Не підтримали звернення депутати від «Свободи», «Самопомочі» та мер Садовий.

Оскільки львів’яни не проголосували за «Слуг народу» на виборах до міської ради, саме депутати від «Самопомочі» де-факто стали представниками інтересів зеленої влади у Львові та фактичними «Слугами народу» у ЛМР. Саме це і продемонструвало голосування.

Нагадаємо, за вказівкою Банкової Офіс Генерального прокурора спільно із Державним бюро розслідувань, обслуговуючи інтереси владної верхівки, фабрикуючи абсурдні фейкові звинувачення, прикривають бездіяльність влади переслідуванням опозиції, яка стає найпопулярнішою політичною силою країни.

Замість кроків щодо об’єднання суспільства перед абсолютно реальною загрозою російського вторгнення, влада провокує суспільство до протистояння. У час, коли ворог нарощує свою присутність на кордонах країни, готуючись до атаки, подібні кроки не можна інакше розцінювати, як інфантильність або, ще гірше, підігрування агресору.

Перед обличчям загрози російського вторгнення вимагаємо негайно припинити переслідування опозиції, зокрема лідера Політичної партії «Європейська Солідарність», п‘ятого Президента України П. Порошенка, стати на захист інтересів української держави шляхом консолідації суспільства.