Новорічне привітання Петра і Марини Порошенків

Дорогі українці!

Незважаючи на те, що 2021-й рік дивував нас неприємними сюрпризами, я хочу наголосити, що запас міцності і надійності, який був створений з 14-го по 19-й роки, дозволив нам пережити всі ці неприємності.

У 21-му році ми відсвяткували тридцятиріччя нашої Незалежності. Вже як волонтери допомагали армії. Починаючи від жінок з дітьми, які приходили до нашого офісу для того, щоб плести сітки для маскування. І завершуючи групами ентузіастів і народними депутатами від «Європейської Солідарності», які разом їздили у прифронтову зону для того, щоб забезпечувати бригади, які знаходяться на «передку», системою відеорозвідки і відеоспостереження. Не забуваючи про мандарини, полуницю та інші смаколики для наших воїнів.

А гроші на це збирала вся Україна. Хто мільйон, а хто й віддав останню сотню гривень. «Європейська Солідарність», «Справа Громад», «Солідарна Молодь», а ще тисячі й тисячі небайдужих людей долучилися до цього проекту, щоб захистити життя наших воїнів і українську землю.

Ветерани російсько-української війни створили потужну організацію «Брати по зброї». Як громадяни вони чітко заявили: осторонь не стоятимуть, їм є «яка різниця». Як резервісти вони завжди напоготові «гостинно» зустріти путіноїдів. За принципом: «Хто до нас з мечем прийде, той від меча і загине».

У грудні під Авдіївкою бачив свіжі дірки від російських снарядів. Дари «русского мира» для України. Хтось анонсує: от буде вторгнення. Даруйте, вторгнення вже було і є. Ця війна Росії проти України триває вже 8 років. І лише в єдності ми здатні захистити себе.

Оборона країни від російської агресії — це спільна справа влади та опозиції. Усього українського народу.

Коли я за кордоном, будь то канадський Галіфакс, Стамбул чи  Варшава, – забуваю про наші внутрішні розбіжності і мобілізую світ на підтримку України.

У багатьох українських сім‘ях за святковим столом цього року, на жаль, залишаться порожні місця. Тому що за останні два роки близько ста тисяч українців загинули від ковіду. Не маючи можливості робити роботу за нашу владу, ми допомагали як могли. І наступного року прошу кожного, навіть благаю, хто ще не прищепився, вакцинуйтеся, будь ласка.

Наша команда вакцинована. І це дозволило попри пандемію їздити країною і зустрічатися з дивовижними людьми. Українці чудові, відкриті, добрі. І це не залежить від того, хто за кого голосує. Ми громадяни. Одна велика нація.

Отже, дорогі українці! Давайте увійдемо у 2022 рік сильними і впевненими. Нехай Новий рік буде роком перемог для країни і для кожного з вас. Я твердо переконаний, головні наші з вами перемоги – ще попереду!

З Новим роком!