Ми не дамо демонтувати демократію, Україну і українську державність – Петро Порошенко

Українці  дадуть гідну відповідь на ще одну  спробу створити в Україні авторитарний режим – переконаний п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.  

«2022 почався з «чорних лебедів». Попри свята, ми уважно спостерігаємо як за подіями в Казахстані, так і за зустріччю радників Нормандського формату, яка має пройти без участі України та ще й в Москві. І за безпековими консультаціями НАТО з Росією, які мають відбутися незабаром», – пише Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

Сьогодні слід, незважаючи на тривалий святковий період,  багато зробити задля активізації західної підтримки нашої держави, працювати  з європейськими та американськими партнерами – наголошує п’ятий Президент.

«Дивно, що в дні такої напруги виконувач ролі Президента постить відосик, що залишилося за кадром новорічного відосика. Він розважається з цуциками в спортзалі, з Єрмаком у Гуті. Відпочиває в Буковелі разом  з Коломойським, своїм годфазером і головним вигодонабувачем від перебування Зеленського в офісі Президента», – зазначає лідер партії.

«Коли при владі неадеквати, опозиція має діяти ще активніше. Тому наступний тиждень – з 10 по 15 січня – працюватиму в Європі над захистом України від російської агресії та підтримкою демократії в нашій країні», – повідомив Петро Порошенко.

«17 січня я, як і обіцяв, повернуся до Києва,  аби з’явитися у суді та провести зустріч із Генеральним прокурором, користуючись правом народного депутата на невідкладний прийом. Повертаюся не для того, щоби захищатися від Зеленського, а для того, щоб захищати Україну від некомпетентного керівництва і зовнішньої агресії. Від спроб зелених клептократів збудувати авторитарний режим і придушити опозицію, як це відбулося в Білорусі, Росії та Казахстані. І як це Янукович марно намагався зробити в Україні», – зауважує Порошенко.

«Впевнений, українці  дадуть гідну відповідь на ще одну  спробу створити в Україні авторитарний режим.  Ми не дамо демонтувати демократію, Україну і українську державність», – резюмує п’ятий Президент.