Ми їдемо в Київ, щоб захищати вибір вільної України – активісти та партійці «ЄС» з Івано-Франківщини про акцію 17 січня

Активісти «Європейської Солідарності» та небайдужі мешканці Івано-Франківщини 17 січня поїдуть до Києва зустрічати п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка, який повернеться міжнародної поїздки.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив лідер фракції «ЄС» в Івано-Франківській міській раді Олексій Петечел.

Він наголосив, що Петро Порошенко, прибуває до Києва рейсом з Варшави 17 січня о 9 годині ранку, незважаючи на кримінальне переслідування, ініційоване офісом Зеленського.

«Адвокати Петра Порошенка правильно сформулювати все, що відбувається навколо п’ятого Президента як «юридичний треш». Ми бачимо, що генеральний прокурор не наважилася підписати підозру. Мені текст підозри нагадує роботу студента 3 курсу юридичного інституту. Ми бачимо, що правоохоронні органи виконують політичне замовлення. Розумні люди у цьому участі не беруть, а всі ті, хто підписує ці документи, будуть притягнуті у майбутньому до відповідальності», – сказав Олексій Петечел.

Громадський діяч, юрист Мирон Дмитрик вважає, що дії режиму Зеленського спрямовані на те, аби обмежити діяльність єдиної ефективної і вагомої опозиційної сили в країні – «Європейської Солідарності» та її лідера Петра Порошенка.

«Я не поїду зустрічати у понеділок Петра Порошенка, як не їздив на помаранчеву революцію «за» Ющенка. Я їздив захищати країну від свавілля влади. І так само зараз я поїду в Київ захищати державу від свавілля влади Зеленського. Мені як юристу було дуже смішно читати цю підозру. Але тут питання не тільки підозри, а методів, які застосовує влада проти опозиції, ветеранів, волонтерів», – каже Мирон Дмитрик.

Голова фракції «Європейська Солідарність» в Івано-Франківській обласній раді Ростислав Кукурудз повідомив, що у понеділок, 17 січня, до Києва поїде численна делегація не тільки членів партії, а й звичайних людей, які підтримують вибір вільної, європейської, орієнтованої на Європейський Союз і НАТО України.

«Сьогодні влада переслідуванням Порошенка хоче відволікти людей від економічних проблем, провалів у боротьбі з пандемією. Звинувачувати людину, яка відбудувала українську армію у держаній зраді, – це верх цинізму. Ми їдемо в Київ, щоб захищати вибір вільної України», – сказав Ростислав Кукурудз.