Він захищатиме демократію і боронитиме Україну – «ЄС» Миколаївщини 17 січня зустрічатиме Порошенка

Активісти «Європейської Солідарності» та небайдужі мешканці Миколаївщини 17 січня поїдуть до Києва зустрічати лідера опозиції, п’ятого Президента України Петра Порошенка, який повертається з міжнародної поїздки. Про це на брифінгу повідомили депутати фракції «Європейська Солідарність» в Миколаївській області.

Голова фракції «Європейська Солідарність» у Миколаївській міській раді Олена Кісельова зазначила, що переслідування опозиції в умовах загострення зовнішньої загрози та внутрішніх соціально-економічних проблем лише розпалює внутрішнє протистояння.

Ветеран АТО, депутат від «Європейської Солідарності» в Миколаївській міській раді Сергій Танасов вважає, що переслідування патріотів і опозиції – частина плану чинного президента з побудови в Україні авторитарного режиму за зразком Білорусі та Росії.

Депутат від «ЄС» в Миколаївській міській раді Станіслав Мартиросов зазначив, що подібні дії влади руйнують національну єдність, яка життєво необхідна в умовах широкомасштабної агресії Путіна.

«17 січня важливо, щоб кожен розумів, що захищає не лише Петра Порошенка, але і своє конституційне право на свободу, право на демократію, право на вільну і незалежну Україну, і врешті-решт самих себе», – зауважив він.

«Порошенко мужній та сильний лідер. Він повертається не для того, щоби захищатися від Зеленського, а для того, щоб боронити Україну від некомпетентного керівництва і зовнішньої загрози», – наголосили депутати.