«Європейська Солідарність» Волині: Тисячі прихильників збираються 17 січня прибути до Києва і підтримати Порошенка

Звинувачуючи у державній зраді Порошенка, який незважаючи на війну зміг вберегти Україну, Зеленський перейшов «червону лінію», замахнувшись на саму країну.

Про це депутати фракції «Європейська Солідарність» Волинської обласної ради сказали на брифінгу щодо переслідування лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка.

«Україна – не Росія, і якщо Олексія Навального арештували в аеропорту просто на паспортному контролі, то спроба зробити щось подібне з Петром Порошенком викликатиме негайну реакцію тисяч людей», – вважають представники «Європейської Солідарності».

«У Зеленського не змогли знайти чи навіть придумати ані корупційного мотиву, ані пояснення «зради». Найвище керівництво Генпрокуратури відмовилось підписувати це «сміття». А в умовах, коли російський агресор погрожує широкомасштабним нападом, замість об’єднання суспільства Зеленський не мотивовано переслідує лідера опозиції», – наголосили депутати.

Вони переконані, що така поведінка Зеленського – в умовах провалів у забезпеченні армії, «проспаної» енергетичної кризи і стрімкого погіршення соціальної ситуації і є справжньою державною зрадою.

Депутати також відзначили, що повідомлення про підозру Порошенку не містить жодного факту про те, що лідер опозиції вступив у «злочинну змову» з вищим керівництвом Росії з метою державної зради та підриву безпеки України – лише голослівні твердження прокурорів, ірраціональні припущення і фантазії.

«Саме тому, тисячі прихильників і тих, хто просто незадоволений переслідуванням опозиції та згортанням демократії, збираються прибути до Києва 17 січня, щоб зустріти лідера найпопулярнішої політичної опозиції», – зазначили депутати.

«Втім, справа не лише в популярності «Європейської Солідарності» – українці гостро відчувають несправедливість і звинувачення на адресу Порошенка і це обурює багатьох людей, навіть якщо вони раніше й не були політично активними його послідовниками», – сказали представники «Європейської Солідарності».