Петро Порошенко подякував учасникам акції біля Печерського суду

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко подякував усім учасникам акції під Печерським судом. 

«Вони намагалися виснажити нас, сподіваючись, що люди не дочекаються. Ми їм показали, що ми Україну любимо більше за будь-що. Ми зараз тут боремося за Україну. І вони злякалися. 17 січня для цього некомпетентного зеленого неподобства стане початком кінця їх безглуздої популістської епохи». – говорить Петро Порошенко. 

«Вони перейшли межу, намагалися заарештувати п’ятого Президента України, але щось у них пішло не так, щось ці механізми почали не діяти. Першими встали на захист України прості українці, в першу чергу – члени партії «Європейська Солідарність», її «молодіжка», «Справа Громад», «Брати по Зброї» і наші партери по всьому демократичному табору». – говорить Петро Порошенко. 

«Люди відчувають, що з неправдою довго жити не можна. І дуже важливий фактор – це є відповідальна політика, яку ми демонструємо. П`ять років наша команда давала йому по зубах, п`ять років ми давали відсіч російській агресії, ми не давали видавати паспорти на Донбасі. Ми не давали розведення, п`ять років ми не приймали формулу Штайнмаєра з віддачею Путіну української землі. П`ять років ми рухали Україну в ЄС та НАТО. Час об’єднатися і відновити рух до НАТО і ЄС. Час закінчити експерименти зеленого непотребу». – резюмує п’ятий Президент.