На сесії Запорізької міськради депутати закликали владу припинити політичні переслідування Порошенка

Депутати «Європейської Солідарності» під час чергової сесії Запорізької міської ради зачитали звернення до Верховної Ради, президента та Генерального прокурора з вимогами припинити політичні переслідування лідера опозиції, п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Депутат фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій міській раді Валерій Прозапас виступаючи зі зверненням з трибуни, закликав владу сконцентруватися на виконанні своїх обіцянок, а не на політичних репресіях відносно опозиції.

«Як ми і попереджали – переслідування Петра Порошенка завершилось черговою гучною ганьбою влади. Своє слово сказали громадянське суспільство, наші союзники з цивілізованих країн, всі здорові суспільні сили – і замовлення на затримання та арешт лідера опозиції не відважились виконати ні ручне ДБР, ні суддя. Але політичні переслідування тривають, через інструмент юридичного маразму – Порошенка не випустили на засідання Ради Україна-НАТО, а ОГПУ подала апеляцію з вимогою таки посадити п’ятого Президента в СІЗО. На фоні тиску Російської Федерації та можливого наступу її армії – це виглядає як продовження спроби розколоти суспільство та гра на руку ворога. Тому ми знову закликаємо припинити політичні переслідування та нарешті сконцентруватися на виконанні ваших передвиборчих обіцянок», – прокоментував Валерій Прозапас.

Голова фракції «Європейська Солідарність» у Запорізькій міській раді Микола Бєлий додав, що в той час як над Україною нависла загроза повномасштабного вторгнення військ Російської Федерації, завдання влади вирішувати саме це питання, а не ініціювати внутрішньополітичні протистояння.

«Замість консолідації суспільства, влада необачно і безвідповідально послаблює фронт протидії російської агресії. Ми бачимо, що переслідування п’ятого Президента України Петра Порошенка є необґрунтованим та політично вмотивованим. Ці дії Офісу президента можуть поглибити розкол суспільства. Більш того – це може мати незворотні наслідки. Ми все це вже проходили за часів Януковича і бачили, чим все це скінчилося. Росія використала тоді ситуацію в Україні, як привід для вторгнення. Невже влада хоче повторення?» – прокоментував Микола Бєлий.