Софія Федина: лікарі і військові не ходять на карантин, а депутати Зеленського вирішили відпочити після відпочинку

У той час, коли агресор нарощує сили на кордоні, монобільшість Зеленського хоче вчергове піти на карантин. Про це заявила народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина з трибуни Верховної Ради.

«Зрозуміло, що сьогодні Україна стикається з викликом збільшення кількості людей, які захворіли на коронавірусну хворобу. Але давайте будемо щирі – народні депутати мали бути відповідальними уже давно і вакцинуватися, і не один раз. А по-друге, мають носити маски, хоча в більшості дружно сидять без масок, а дехто з монобільшості розказує, як не потрібно вакцинуватися», – зазначила вона.

«Лікарі не ходять на карантин, робітники заводів, фабрик, державних підприємств, військові не ходять на карантин, бо пильнують нашу безпеку. А Верховна Рада, яка теоретично має бути повністю вакцинована, після п’яти тижнів відпочинку, знову збирається йти на відпочинок, не відповівши на найважливіші питання, які сьогодні стоять перед державою», – наголосила народна депутатка.
Софія Федина наголосила, що парламент має терміново виділити додаткові кошти на армію.

«Де виділені додаткові кошти на армію? Про це говорить міністр оборони, військові. Сьогодні потрібно 50 мільярдів на збільшення забезпечення Збройних Сил України, 2,7 мільярда гривень для облаштування місць для територіальної оборони. Цього немає. Верховна Рада не відповідає на виклики по боротьбі з коронавірусом, енергетичної, соціальної кризи, але хоче йти відпочити», – обурилась Федина.

«Передовсім завтра, наступний тиждень Верховна Рада має терміново прийняти законопроекти по збільшенню забезпечення Збройних Сил України, а тоді можна про щось говорити», – резюмувала Федина.