Ми зібралися, щоб відстояти закон і демократію: біля Київського апеляційного суду відбувається акція на підтримку Порошенка – фоторепортаж

У ситуації зовнішньої загрози влада має об’єднувати суспільство задля захисту держави, а не влаштовувати політичні переслідування опонентів. Про це заявили учасники акції на підтримку п’ятого Президента Петра Порошенка біля Київського апеляційного суду.

«Ми захистимо наше майбутнє. Захистимо тих людей, які будують. Захистимо Петра Порошенка. Захистимо життя кожного з нас – для цього ми тут зібралися. Ми переживаємо непрості часи і маємо усвідомлювати, що ми вистоїмо, бо є країни, які живуть у постійній загрозі. Ця загроза полягає як у армаді, яка стоїть біля наших кордонів, так і в системі політичних переслідувань і спробі побудувати тут російський диктаторський режим. Але ми разом пройшли складний і непростий шлях, готові іти далі і переможемо», – сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький.

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович наголосив, що патріотична спільнота захистить тих, хто бореться за незалежність Української держави.

«Сумно, що ми з вами змушені збиратися для того, щоб захищати того хто захищав Україну у 2014-2019 роках. Ми робимо це, коли Україна знову потребує захисту. На чолі держави президент, який, на жаль, не хоче бачити ворогів за кордонами країни, боїться підняти голову і подивитися на схід, своїми ворогами бачить тих хто є його співгромадянами. Тих, хто має досвід як захищати цю країну. Він намагається залякати їх він намагається усунути їх з політичної шахівниці», – сказав він.

«Зеленський мав би чого повчитися у Петра Порошенка в тому як вберегти, захистити країну. Але він цього не розуміє і не розуміє, що справді є загрозою для країни. Це абсолютно ненормальна країна, яку будує Зеленський, в якій він намагається переслідувати опозицію, хоче назвати зрадником Петра Порошенка, який рятував країну від російської агресії, який організував спротив Путіну. Ми не дамо йому перетворювати Україну на «Малоросію» у всіх значеннях цього слова», – додав народний депутат.

«Ми будемо захищати кожного з представників опозиції, які боряться за те щоб Україна була сильною і демократичною», – підкреслив В’ятрович.

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка підкреслив, що зараз українці захищають не просто Порошенка, а демократію та свободу в державі.

«Ми зібралися тому, що ми любимо цю країну і для того аби відстояти в цій країні закон і демократію. Наша Україна – це не Україна Зеленського. Наша Україна – це сильна, демократична, суверенна держава, в якій панує закон і право. І за таку Україну ми сьогодні зібралися тут. Ми зібралися тут тому, що ми хочемо єдності, ми хочемо об’єднати весь український народ, всіх українських політиків», – сказав він.

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко підкреслив: «Ми пишаємось своїм прапором! Пишаємось своїми Збройними Силами! Ми будемо боротися всюди – в Європі, тут, на Донбасі, в Криму! Україна обов’язково переможе. А для перемоги потрібна єдність, єднання суспільства, коли всі незалежно від нічого разом стоять на захисті своєї батьківщини – нашої України. А влада в такий момент розколює суспільство, шукає ворогів всередині і атакує патріотів, тих хто боровся за країну в найважчий час».

«У нас є порох і ми повинні дати вогню, щоб цей вогонь спопелив усю нечисть, пройдисвітів брехунів зрадників, які сьогодні думають що назавжди оселилися у владних кабінетах. Сьогодні ми тут, щоб боротися за право і справедливість у нашій державі. І щоб «зелені жаби» добре собі нагадали, що вони не народ. Вони – слуги, які мали б служити народу», – сказала народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність» Софія Федина.

«Ми сьогодні тут, щоб сказати що державні зрадники у найвищих кабінетах. Вони інкримінують якісь там державні зради президенту Порошенкові який п’ять років давав по зубах Путіну і разом з українською армією і українським народом захищав нашу державу. А Зеленський зі своїми «Слугами» на мільярди купує вугілля у московської федерації. Так хто торгує на крові?» – додала вона.

Лідерка «Європейської Солідарності» в Київській міській раді Марина Порошенко наголосила, що українці боротимуться за демократичне майбутнє нашої держави.

«Хочу подякувати киянам які разом з нами і 17, і 19 січня і сьогодні. І 11 лютого також будуть, вже домовилися. Всім вам дякую що ми всі разом, що ми дійсно не втомлюємося відстоювати правду і справедливість. І це вже від нас не відняти. Ми не зможемо жити по-іншому. Тому що у нас болить душа за нашу Україну, за наші сім’ї, за наших рідних і близьких за наших дітей яким далі жити в цій країні. І від нас залежить, яку ми їм її залишимо», – наголосила Марина Порошенко.

«Ми не відступимо ми будемо боротися, тому що ми боремося за своє. За свою Україну, за свою рідну землю. Слава Україні!» – сказала вона.