Порошенко біля Апеляційного суду: ми не дозволимо перетворити Україну на авторитарну державу за російським лекалом

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко подякував прихильникам, які зібралися біля Київського апеляційного суду.

«Дуже дякую всім, хто зібрався сьогодні тут для того, щоб продовжувати нашу боротьбу за Україну. Мова не про Порошенка, не про нашу політичну силу. Йдеться про те, щоб зупинити спробу влади перетворити Україну на Білорусь, перетворити Україну на Казахстан і сформувати Україну як путінську Росію», – наголосив Порошенко.

«Ми з вами не дали це зробити раніше, ми з вами не дамо це зробити зараз в умовах, коли країна має об’єднатися, коли ми маємо спільно дати відсіч російському агресору, об’єднатися з усім світом, який нашими зусиллями сформував міжнародну солідарність з Україною», – говорить Петро Порошенко.

«Влада бореться лише з опозицією, заглядаючи в очі Путіну. Ми твердо переконані, що ми не дамо владі це зробити. І сьогодні я прийшов сюди для того, щоб скасувати рішення про незаконну підозру, скасувати рішення, яке зроблене під тиском Зеленського для того, щоб знешкодити опозицію. Вони пробували забрати в мене паспорти для того, щоб я не мав можливості боротися в світі за Україну, бо вони бояться правди. Вони заборонили мені виїзд за межі Києва і Київської області для того, щоб ми не їздили по країні і не об’єднували державу. Вони бояться, коли ми ідемо в народ, бо вони бояться власного народу. Але ми прийшли сьогодні перемагати так як ми з вами перемогли в Жулянах. Ми з вами перемогли 17. Як ми з вами перемогли 19. Переможемо і 28. Ми їх не боїмося! Народ з нами! Правда з нами! Ми сильніші і ми переможемо!», – переконаний п’ятий Президент.