Марина Порошенко з депутатами Київради на Аскольдовій могилі вшанували пам’ять Героїв Крут

Голова Постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Марина Порошенко разом з депутатами Київради від партії «Європейська Солідарність» на Аскольдовій могилі вшанувала пам’ять Героїв Крут.

«Бій під Крутами – це трагічна і, разом з тим, надзвичайно героїчна сторінка української історії. Символ патріотизму та жертовності у боротьбі за незалежність України. Адже завдяки сміливості, мужності та героїзму кількох сотень студентів та гімназистів у січні 1918 року на цілих 4 дні було зупинено більшовицьку навалу на Київ. Саме їх подвиг дав можливість укласти Берестейський мирний договір і врятувати молоду українську державу – Українську Народну Республіку», – написала Марина Порошенко у Facebook.

«Пам’ять про ті часи є надзвичайно важливою для нас нинішніх. Адже сьогодні, як і понад століття тому, наш північний сусід застосовує проти народу України та української державності такі ж методи інформаційної війни, намагається видати ситуацію в Україні як внутрішній громадянський конфлікт, веде збройну агресію», – пише Порошенко.

«На жаль, тоді більшовикам досить швидко вдалося реалізувати свої варварські плани і поневолити Україну на довгі криваві десятиліття – з мільйонами розстріляних та зморених голодом українських громадян. Тому сьогодні ми точно не маємо права на подібні помилки. І маємо стати єдиними й об’єднаними в протидії загрозам, щоб відстояти українську державність та європейське майбутнє нашої України», – переконана Марина Порошенко.