Порошенко закликав владу дати можливість українським та іноземним ЗМІ працювати на фронті, щоб руйнувати інформаційні спецоперації Путіна

Петро Порошенко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» закликав українську владу надати журналістам можливість безпосередньо працювати на Донбасі, щоб вони засвідчили реальні події – так як це було з 2014 року. 

«Моя принципова позиція – влада має негайно зняти всі обмеження для журналістів, які мають виїхати на фронт з усього світу. Так, як тоді під час трагедії МН 17 ми всіх запросили, і вони транслювали правду. Це – руйнація інформаційної війни, інформаційної стратегії Путіна про брехню по відношенню до України», – наголосив Порошенко. 

«Я сьогодні давав інтерв’ю, коли була панахида по Героям Небесної Сотні. Там були «Sky», «FoxNews», «CNN», які мені сказали – ми дві доби чекаємо, коли нам дадуть дозвіл поїхати на фронт, щоб світу розповісти правду. Я вважаю, що це абсолютно неприйнятно», – говорить Порошенко. 

«Я хотів би звернутися до влади: зніміть всі обмеження для журналістів, в першу чергу іноземних, дайте можливість світу знати правду, бо це найбільш ефективний спосіб руйнації інформаційної війни Путіна проти України», – переконаний п’ятий Президент.