Порошенко: коли під ліжком кожного українця буде лежати автомат, нас ніхто не чіпатиме

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час включення з Центру територіальної оборони у Києві сказав, що Україні необхідне оперативне формування підрозділів територіальної оборони за швейцарською моделлю. 

«Що робимо ми. Ми вийшли захищати Київ. Ми вийшли захищати Україну. І сьогодні 206-й батальйон — це частина, якій доручаються найбільш важливі завдання. Бо коли була висадка в Гостомелі, там є наш батальйон територіальної оборони. Коли є проникнення на Оболоні – бійці батальйону були там. І навіть, коли треба було взяти під охорону Урядовий квартал чи Київську міську державну адміністрацію — це теж функція батальйону», – пояснює Порошенко.

«Батальйон озброєний. Під час зустрічі з керівництвом країни я звернувся про те, щоб кардинально змінити видачу зброї, і моя пропозиція була підтримана. І сьогодні замість однієї тисячі вже видано 20 тисяч автоматів», – зазначив п’ятий Президент. 

«Це – швейцарська модель. Це позиція незламної країни. Бо українська армія продемонструвала, що вона є однією із найсильніших на континенті. На сьогоднішній день і вся наша країна робить саме це. І коли під ліжком кожного українця буде автомат, коли через хвилину українець буде готовий вбивати нападників, коли в нього не буде жодних коливань щодо захисту власної землі, як демонструють це зараз – ніхто нас не чіпатиме», – переконаний Петро Порошенко.