Порошенко: місце міжнародного злочинця Путіна і його посіпак в Гаазі на лаві підсудних

Володимир Путін та його оточення – міжнародні злочинці, місце яких на лаві підсудних Міжнародного кримінального суду в Гаазі. Про це заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. 

«Третій день Україна переживає і бореться з навалою російської агресії. Третій день ми платимо величезну ціну за дурість і безглуздість Путіна, єдиним базисом якого є ненависть  до України і українців», – сказав він під час прямого включення з Центру територіальної оборони у столиці. 

«Нікому з росіян не поясниш, що це таке прокидатися о другій годині, четвертій годині ночі від вибухів, які оточують житлові будинки. Нікому не поясниш, що таке, коли російські ракети, бомби влітають у дитячі садки, дитячі будинки, школи-інтернати, лікарні. І лише міць Збройних Сил, рішучість українського народу руйнує всі плани Путіна на бліцкриг. І я впевнений – зруйнує», – говорить Порошенко. 

«Я хочу звернутися до всіх, щоб фіксували кожен злочин Путіна, кожні тортури, кожні вбивства. Тому що це стане матеріалом для притягнення Путіна до лави підсудних в Міжнародному суді в Гаазі. Ми вміємо доводити свої плани, свої рішення до кінця», – наголосив п’ятий Президент. 

Порошенко також відзначив рішення міжнародних партнерів України та неймовірну підтримку усього світу. 

«Подивіться – за дві доби ефективні дії українців, української армії, української діаспори і громадської думки світу роблять токсичним заперечення, наприклад, про відключення SWIFT. На сьогоднішній день і Німеччина, і Угорщина, й Італія, і Франція уже заявили про те, що SWIFT для Росії буде заблокований», – наголошує Порошенко. 

«Справа не тільки в SWIFT, ми і далі вимагаємо рішень, які наші партнери мають прийняти вже зараз: посадіть в себе, у країнах ЄС і НАТО, всі російські літаки. Заарештуйте у всіх країнах ЄС і НАТО всі російські кораблі. Бо та ізоляція, до якої Путін прийшов, вона має посилюватись. І Росія, і Путін, і, до речі, ті росіяни, які підтримали вбивство українців, підтримали війну і підтримали агресію, вони мають відчути, що це не безкарно», – резюмує лідер партії.